ОмскАвтоСклад

Лозовеньківська сільська рада Балаклійського району

2020.10 Протокол № 6 від 21.10.2020р.

 УКРАЇНА

ЛОЗОВЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

 L СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ скликання

 
   

  від 21 жовтня 2020 року

с. Лозовенька

 Всього депутатів Лозовеньківської сільської ради VІІ скликання 12 чоловік.

Присутні на сесії 9 депутатів.

Сесію веде сільський голова Даниленко М.Л.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про перейменування вулиць на території Лозовеньківської сільської ради.

2.     Про сільський бюджет на 2020 рік (20301509000) (код бюджету).

3.     Про прийняття від умерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади.

4.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  58.

5.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі – майстерні с. Вільне вул.  Дружби, 27.

6.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  56.

7.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60.

8.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62.

9.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50.

10.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48.

11.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне. 

12.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

13.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

14.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46.

15.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44.

16.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  42.

17.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в                              с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48.

18.    Про припинення право користування  земельної ділянки за  взаємною згодою сторін.  

19.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі - складу

с. Вільне  вул. Дружби, 26.

20.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства                                с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60.

21.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна.

22.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в                               с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62.

23.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в                              с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  64.

24.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50.

25.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в                         с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46.

26.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в                          с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44.

27.     Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  42.

 

СЛУХАЛИ:  Про перейменування вулиць на території Лозовеньківської сільської ради.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення Петряєва Т.С., яка сказала про те, що відповідно до пункту 4 статті 42, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення назв вулиць в селі Лозовенька, у відповідність з вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до абзацу 2 пункту 6 статті 7 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розглянувши висновки постійної комісії з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення, необхідно перейменувати назву вулиці Свердлова в селі Лозовенька на території Лозовеньківської сільської ради та затвердити нову назву – вулиця Свердловинна.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перейменування вулиць на території Лозовеньківської сільської ради» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про сільський бюджет на 2020 рік (20301509000) (код бюджету).

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів Волвенкова О.М., яка сказала, що необхідно визначити на 2020 рік:

доходи сільського бюджету у сумі 55000782 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 5498482 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 2300 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки сільського бюджету у сумі 6270494 гривень, у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 6029694 гривень та видатки спеціального фонду сільського бюджету – 240800 гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення;

дефіцит за загальним фондом сільського бюджету у сумі 531212 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом сільського бюджету у сумі 238500 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 91600 гривень, що становить 1,85 % видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;

2.Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів сільського бюджету на 2020 рік  за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 4 до цього рішення. Надати право Лозовеньківській сільській раді проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів із районного бюджету у період між сесіями сільської ради, за умови погодження з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету та фінансів, з наступним внесенням змін до рішення про сільський бюджет.

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2020 році у сумі 4316172  гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2020 рік до доходів загального фонду сільського бюджету належать доходи, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтею 101 Бюджетного кодексу України та рішенням Балаклійської районної ради  «Про районний бюджет на 2020 рік», у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені  статтею 691 Бюджетного кодексу України.

2)  у частині фінансування є надходження, визначені  статтею 71  Бюджетного кодекс України.

8.  Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Дозволити Лозовеньківській сільській раді здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, за умови погодження з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету та фінансів відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Лозовеньківській сільській раді, в особі сільського голови, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку  на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11.Головному розпоряднику коштів сільського бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

11.1. Здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених йому бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.

11.2. Забезпечити доступність інформації про бюджет у спосіб та у термін, визначені бюджетним законодавством.

11.3. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

Зобов'язання, взяті розпорядником та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

11.4. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

12. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показникахдля головного розпорядника коштів сільського  бюджету на 2019 рік, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком 7 до цього рішення.

Розпоряднику коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах установлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

13. Надати право сільській раді протягом 2020 року здійснювати  видатки на фінансування  клубних закладів одночасно за рахунок іншої субвенції із районного бюджету та коштів  сільського бюджету.

14. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – у межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

15. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, надати право Лозовеньківській сільській раді, в особі сільського голови, коригувати розпис сільського бюджету за напрямами видатків головного розпорядника коштів сільського бюджету за кодами програмної класифікації видатків у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року №11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року №793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», за умови погодження з постійною комісією сільської ради з питань планування бюджету (зі змінами) та фінансів, з наступним внесенням змін до рішення сільської ради про сільський бюджет.

16. Надати право постійній комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів (Волвенкова О.М.) в процесі виконання сільського бюджету, при необхідності, за висновком фінансового управління райдержадміністрації та обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів сільського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною та програмною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень з послідуючим затвердженням на сесії сільської ради. Сільській раді надавати зміни до річного та помісячного розпису асигнувань сільського бюджету  фінансовому управлінню райдержадміністрації та органам Державної казначейської служби України.

17. Надати право сільському голові укладати договори про міжбюджетні трансферти між районним бюджетом з наступним їх затвердженням на сесії сільської ради.

         18. Додатки 1 – 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про сільський бюджет на 2020 рік (20301509000) (код бюджету)» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про прийняття від умерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що на підставі рішення Балаклійського районного суду Харківської області, що вступило в законну силу з 29 серпня 2020 року., по цивільній справі                       № 610/895/20,№2-о/610/56/2020 за заявою першого заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області  Миргородськго Е. в  інтересах держави про визнання спадщини від умерлою, що відкрилася після смерті 23.04.2008 р. Кожевнікова Олександра Семеновича, яка складається з земельної частки (паю) площею 7,58 умовних кадастрових гектарів, що розташована на території  Лозовеньківської сільської ради  та належала йому на підставі Сертифікату   на право власності на земельну ділянку, серія РН № 995999, зареєстрованого в Книзі  записів реєстрації сертифікатів на право власності на  земельну частку (пай) № 954 від 28.11.2005 року необхідно прийняти в комунальну власність територіальної громади сіл Лозовенька, Вільне, Нова Серпухівка, цю земельну ділянку.

Також сказала, що постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про прийняття від умерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  58.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Стремоухової Світлани Валеріївни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 58. Також сказала, що постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  58» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі – майстерні  с. Вільне вул.  Дружби, 27. 

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від ФГ «Кубань» в особі громадянина  Новіцького Олександра Івановича  з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі – майстерні  с. Вільне вул.  Дружби, 27.

Також сказала, що постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі – майстерні  с. Вільне вул.  Дружби, 27» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  56.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянина  Стремоухова  Володимира Олександрівича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 56.

Також сказала, що постійна комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  56» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Гущіної  Ганни Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 60.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в                           с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Стремоухової Інни Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 62.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Стремоухової Інни Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення громадянину Гущіну  Олександру Петровичу з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 50.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Стремоуховій   Ірини Василівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 48.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Розглянувши заяву громадянки  Підгорної Людмили Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в                              с. Вільне.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Підгорної Людмили Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Розглянувши заяву громадянки  Підгорної Людмили Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Підгорної  Тетяни Анатоліївни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в            с. Вільне.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від громадянки  Підгорного   Анатолія Вікторовича з  проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Вільне» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від Олександровської  Карини Юріївни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 46.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від Левченко  Наталії Миколаївни  з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 44.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в                            с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  42.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від Левченко Юрію Віталійовича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруда в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 42.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  42» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заява від Левченко  Микити Юрійовича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 48.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  48» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про припинення право користування  земельної ділянки за  взаємною згодою сторін.  

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяви громадянки СПД-ФО Стремоухової Світлани Михайлівни,  про припинення право користування земельної ділянки. Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про припинення право користування  земельної ділянки за  взаємною згодою сторін» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі - складу с. Вільне  вул. Дружби, 26.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки Хоменко Вікторії Вікторівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі - складу  с. Вільне вул. Дружби, 26.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівлі - складу с. Вільне  вул. Дружби, 26» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства             с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки  Стремоухової Світлани Валеріївни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для   с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 60.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  60» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянина  Стремоухова  Володимира Олександрівича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в  с. Лозовенька по вул. Молодіжна.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки  Гущіної  Ганни Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 62.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  62» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського  господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  64.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки  Стремоухової Інни Олександрівни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 64.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського  господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  64» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства

в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянину Гущіну  Олександру Петровичу з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 50.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  50» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства

в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46.

 

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки  Александровської  Карини Юріївни з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  ведення особистого селянського господарства  в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 46.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  46» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства

в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянки  Левченко  Наталії Миколаївни  з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  ведення особистого селянського господарства  с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 44.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна.

ВИСТУПИВ: Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, та охорони навколишнього природного середовища Стремоухова О.О., яка сказала про те, що до сільської ради надійшла заяву громадянина  Левченко Юрію Віталійовича з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  ведення особистого селянського господарства  с. Лозовенька по вул. Молодіжна.

Також сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного  питання затвердити.

Інших  пропозицій не надійшло.

Запропонувала дане рішення затвердити в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна» прийняти.

                      Голосували:  « За»                               10 (десять) депутатів,

                                            «Проти»                          не має,

                                            « Утримались»                не має,

                                            « Не голосували»             не має.

  Лозовеньківський

  сільський голова:                         Михайло ДАНИЛЕНКО

 Секретар Лозовеньківської

  сільської ради:                             Галина ДЕРЕВЯНКО

                     Присутні депутати

                      Лозовеньківської сільської ради.

  1.  Деревянко Галина Віталіївна
  2.   Захарова Алла Григорівна
  3.   Мінцева Тетяна Миколаївна
  4.   Петряєва Тетяна Степанівна 
  5.   Рябінін Сергій Володимирович   
  6.   Спіцина Тетяна Олексіївна
  7.   Стремоухов Олег Іванович
  8.   Стремоухова Олена Олександрівна
  9.   Стремоухова Світлана Михайлівна
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Відсутні депутати

Лозовеньківської сільської ради.

 

   1.   Волвенкова Ольга Миколаївна

                                          2.          Деревянко Юрій Володимирович

     3.   Петряєв Олександр Григорович