ОмскАвтоСклад

Лозовеньківська сільська рада Балаклійського району

2014.03. Протокол №3 від 25.04.2014 р.

ПРОТОКОЛ

 від 25 квітня 2014 року.

 

Всього депутатів Лозовеньківської сільської ради VІ скликання 14 чоловік.

Присутні на сесії  9 депутатів.

Сесію веде сільський голова Даниленко Михайло Леонідович.

             

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін до сільського бюджету Лозовеньківської сільської ради на 2014 рік, затвердженого рішенням № 156ХХХХV сесії Лозовеньківської сільської ради VІ скликання від 31.01.2014 ріку «Про сільський бюджет Лозовеньківської сільської ради Балаклійського району Харківської області на 2014 рік».

2. Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення базової  станції мобільного зв’язку ПрАТ «МТС УКРАЇНА» в селі Лозовенька вул. Комсомольська ,40А.

3. Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПрАТ « Київстар» в селі Лозовенька вул. 40 річчя Перемоги 4-Г.

 СЛУХАЛИ: Про внесення змін до сільського бюджету Лозовеньківської сільської ради на 2014 рік, затвердженого рішенням № 156 ХХХХV сесії Лозовеньківської сільської ради VІ скликання від 31.01.2014 ріку «Про сільський бюджет Лозовеньківської сільської ради Балаклійського району Харківської області на 2014 рік».

ВИСТУПИВ: Головний бухгалтер ради, голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів Стремоухова І.В., яка сказала, що на підставі висновку на підставі листа фінансового управління Балаклійської РДА № 02-30/251 від 03.04.2014 року про зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 року необхідно внести зміни по  загальному та спеціальному  фонду на 2014 рік, затвердженого рішенням Лозовеньківської сільської ради від 31.01.2014 року (ХХХХV сесія VІ скликання) зі змінами та на підставі листа фінансового управління Балаклійської РДА № 02-30/251 від 03.04.2014 року про зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 року по коду 41034400 на суму 6234 грн.,  по коду 11010100 на суму -34700 грн.:  

           1. У зв’язку з економією коштів фінансування  зменшити  ліміт видатків загального фонду по органам місцевого самоврядування КФК 010116  на суму 2900 грн.:

                                   - код 2210- 2900 грн. квітень

          2. У зв’язку з економією фінансування  зменшити  ліміт видатків загального фонду по сільському клубуКФК 110204  на суму 400 грн.:

                                      - код 2210- 400 грн. квітень                  

           3. Направити фінансування субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг та іншу субвенцію спеціального фонду на  КФК 170703, а саме:

   - код 2240 -  + 1700 грн.,квітень;  + 2334 грн.,травень; + 2200 грн.,грудень.

       4.  Зменшити обсяги міжбюджетних трансфертів(додаток № 1) на 2014 рік:       коштів, що передаються до районного бюджету, у сумі 31,400 тис. грн. помісячно січень-листопад по 2617 грн. грудень 2613грн., загальна сума вилучення склала 146,400 тис. грн..

Сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді внести відповідні зміни до сільського бюджету на 2014 рік та проект рішення з даного питання затвердити.

Інших пропозицій не надійшло.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до сільського бюджету Лозовеньківської сільської ради на 2014 рік, затвердженого рішенням № 156ХХХХV сесії Лозовеньківської сільської ради VІ скликання від 31.01.2014 ріку «Про сільський бюджет Лозовеньківської сільської ради Балаклійського району Харківської області на 2014 рік»» прийняти.

 Голосували:  « За»                         10 (десять) депутатів,

                                          « Проти»                           не має,

                                          « Утримались»                  не має,

                                           «Не голосували»    не має.

 

СЛУХАЛИ: Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення базової  станції мобільного зв’язку ПрАТ «МТС УКРАЇНА» в селі Лозовенька вул. Комсомольська ,40А.

ВИСТУПИВ: Головний бухгалтер ради, голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів Стремоухова І.В., яка сказала, з метою поповнення доходної частини сільського бюджету та проведення нормативної грошової оцінки, зайнятої для для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПрАТ « МТС УКРАЇНА», у відповідність до чинного законодавства, відповідно  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, встановити розмір орендної плати у розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки  землі  який становить 1191,20 на рік.   

Сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного питання затвердити.

Інших пропозицій не надійшло.

Інших пропозицій не надійшло.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення базової  станції мобільного зв’язку ПрАТ «МТС УКРАЇНА» в селі Лозовенька вул. Комсомольська ,40А» прийняти.

 Голосували:  « За»                         10 (десять) депутатів,

                                          « Проти»                           не має,

                                          « Утримались»                  не має,

                                           «Не голосували»    не має.

        

СЛУХАЛИ: Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПрАТ « Київстар» в селі Лозовенька вул. 40 річчя Перемоги 4-Г.

ВИСТУПИВ: Головний бухгалтер ради, голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів Стремоухова І.В., яка сказала, з метою поповнення доходної частини сільського бюджету та проведення нормативної грошової оцінки, зайнятої для для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПрАТ « Київстар»,   у відповідність до чинного законодавства, відповідно  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, встановити розмір орендної плати у розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки  землі  який становить 3737,48. на рік.   

Сказала, що постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів на своєму засіданні ретельно розглядала дане питання та прийняла рішення рекомендувати раді проект рішення з даного питання затвердити.

Інших пропозицій не надійшло.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про підвищення орендної плати за використання земельної ділянки, зайнятої для розміщення та обслуговування базової станції мобільного зв’язку ПрАТ « Київстар» в селі Лозовенька вул. 40 річчя Перемоги 4-Г.» прийняти.

 Голосували:  « За»                         10 (десять) депутатів,

                                          « Проти»                           не має,

                                          « Утримались»                  не має,

                                           «Не голосували»    не має.

        

Лозовеньківський сільський голова:                          М.Л.Даниленко

 

Присутні депутати на засіданні ХХХХVІІ сесії

 Лозовеньківської сільської ради VІ скликання:

  

1.

Деревянко Галина Віталіївна 

2.

Деревянко Юрій Володимирович 

3.

Затолока Олексій Михайлович 

4.

Захарова Алла Григорівна 

5.

Лукієнко Сергій Михайлович

6.

Стремоухова Олена Олександрівна

7.

Стремоухов Олег Іванович

8.

Стремоухова Ірина Василівна

9.

Стремоухова Світлана Михайлівна

 

Відсутні депутати: 

 

1.

Мельник Олександр Миколайович

2.

Петряєв Олександр Григорійович

3.

Петряєва Лідія Олександрівна

4.

Подкользан Валентина Миколаївна

5.

Стремоухов Олександр Іванович