ОмскАвтоСклад

Лозовеньківська сільська рада Балаклійського району

2020.233 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 44.

УКРАЇНА

ЛОЗОВЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

L СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ скликання

від 21 жовтня 2020 року                                                             № 233 -VІІ.

с. Лозовенька

 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки   для  ведення

особистого селянського господарства

в с. Лозовенька по вул. Молодіжна,  44.

          Розглянувши заяву громадянки  Левченко  Наталії Миколаївни  з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для  ведення особистого селянського господарства  с. Лозовенька по вул. Молодіжна, 44, керуючись статтями 12, 184, Х п. 12 Перехідних Положень Земельного кодексу України,  керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лозовеньківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою отримання у власність гр. Левченко  Наталії    Миколаївни  для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га із земель запасу зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Молодіжна, 44 с. Лозовенька Балаклійського району Харківської області. 

2.      Зобов’язати громадянку Левченко Наталію Юріївну  замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

3.      Проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки надати на затвердження до сільської ради.

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Стремоухов О.О.). 

Лозовеньківський

сільський голова:                         Михайло ДАНИЛЕНКО