ОмскАвтоСклад

Лозовеньківська сільська рада Балаклійського району

2019.184 Про перелік об’єктів та видів цих робіт, на яких засуджені та особи, на яких покладене адміністративне стягнення та покарання, у виді громадських робіт.

    УКРАЇНА

ЛОЗОВЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 ХLІV СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ скликання

 від 24 грудня 2019 року                                                    № 184 – VІІ.

с. Лозовенька

 Про перелік об’єктів  та видів цих робіт,

на яких засуджені та особи, на яких

покладене адміністративне стягнення

та покарання,  у виді громадських робіт.

             Розглянувши лист  Балаклійського районного  відділу філії державної установи «Центр пробації» в Харківські області № 24/1/4495- 19см від 14.11.2019 року, відповідно до статей 301, 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статі 56 Кримінального кодексу України, статі 36 Кримінально-виконавчого Кодексу України, враховуючи висновки постійної депутатської комісії ради з питань законності, правопорядку та соціального захисту населення, керуючись статями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лозовеньківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об’єктів, на яких засуджені та особи, на яких покладене адміністративне стягнення  будуть відбувати покарання та адміністративне стягнення у виді громадських робіт: територія Лозовеньківської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

 2. Затвердити види цих робіт, на яких засуджені та особи, на яких покладене адміністративне стягнення  будуть відбувати покарання у виді громадських робіт:

 - благоустрій та озеленення;

- впорядкування території;

- скошування карантинних бур’янів та вирубка порослі;

- очищення доріг та тротуарів (сезонне);

  - прибирання території від побутових відходів.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань законності, правопорядку та у справах неповнолітніх  (Петряєва Т.С.).

 Лозовеньківський

сільський голова                                   М.ДАНИЛЕНКО