ОмскАвтоСклад

Лозовеньківська сільська рада Балаклійського району

2019. 185 Про затвердження звіту виконавчого комітету Лозовеньківської сільської ради про роботу у 2019 році.

 ЛОЗОВЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 ХLІV СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ скликання

 від 24 грудня 2019 року                                                    № 185 – VІІ.

с. Лозовенька

 Про затвердження звіту виконавчого

комітету Лозовеньківської сільської

ради про роботу у 2019 році.

                 Відповідно до статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лозовеньківська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт виконавчого комітету Лозовеньківської сільської ради про роботу у 2019 році, затвердити (додається).
  2. Виконавчому комітету Лозовеньківської сільської ради посилити роботу по виконанню доходної частини сільського бюджету у 2019 році.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету та фінансів (Волвенкова О.М.).

 Лозовеньківський

сільський голова                                   М.ДАНИЛЕНКО

    Додаток

до рішення № 185-VІІ ХLІV сесії

Лозовеньківської сільської ради

VІІ скликання від 24 грудня 2019 року

 Звіт

про роботу виконавчого комітету

Лозовеньківської сільської ради за 2019 рік

             На території Лозовеньківської сільської ради розташовано три населених пункти,  у   яких  проживає  552чоловік,  а  саме:  с.  Лозовенька – 356, с. Вільне – 173, с. Нова Серпухівка – 23,           з них:

-          працездатних – 350;

-          пенсіонерів – 144;

-          безробітних – 15;

-          школярів – 51;

-          дітей дошкільного віку – 34;

-          чорнобильців –4;

-          афганців – 4;

-          учасників бойових дій – ---.

За статистичним звітом за 2019 рік по сільській раді зареєстровано актів цивільного стану:

-          народжень – 3;

-          смертей – 11;

-          одружень – 2.

             На протязі 2019 року було проведено 13 засідань виконкому та 8 сесій сільської ради. На засіданнях виконкому та сесій рад розглядалися питання різного характеру, а саме: про виконання сільського бюджету та погашення заборгованості сільськогосподарськими підприємствами СТОВ АГРОФІРМА «УКРАЇНА НОВА» та ТОВ «Молочна Ферма» по орендній платі за землю, земельні питання, про літнє оздоровлення дітей, про організацію дозвілля молоді та інші.

Для покращення благоустрою сіл територіальної громади за рахунок сільського бюджету загального фонду у 2019 році було придбано господарчій матеріал для ремонту пам’ятників загиблим воїнам (село Лозовенька, село Вільне) на суму 15 (п'ятнадцять) тис. грн..

У 2019 році з районного бюджету було виділено субвенції на суму 640 (шістсот сорок) тисяч грн. для придбання мікроавтобусу Вольцфаген Т-5 на суму 590 (п’ятсот дев’яносто) тисяч грн..

При виконавчому комітеті Лозовеньківської сільської ради працює Координаційна рада у справах неповнолітніх, яка щоквартально проводить свої засідання, на яких розглядаються питання обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей з багатодітних сімей та дітей, позбавлених батьківського піклування. За рахунок місцевого бюджету у липні місці було придбано путівку до оздоровчого табору «Олімпія» на суму 5305 (п’ять тисяч триста п’ять) грн..

На території Лозовеньківської сільської ради функціонує 2 ФАПи, у с. Лозовенька та у  с. Вільне.

За рахунок місцевого бюджету для завідуючої  ФАП села Вільне придбано скутер на суму 16200 (шістнадцять тисяч двісті)   грн..

На території ради працюють сільський клуб і сільська бібліотека, які розташовані в одному приміщенні. На протязі 2019 року у теплому і затишному сільському клубі проводилися дискотеки для молоді, святкові концерти та вечори відпочинку. При сільському клубі функціонує народний фольклорний ансамбль «Лозовеньчанка», який приймає активну участь у проведенні святкових концертів, як в селі так і в районному будинку культури. Народний фольклорний ансамбль «Лозовеньчанка»  на протязі 2019 року неодноразово приймав участь у різноманітних конкурсах та фестивалях народного мистецтва, де постійно займав призові місця.

Також працює сільська бібліотека.

На протязі 2019 року виникало багато питань стосовно ремонту доріг. Виконкомом ради неодноразово підіймалося питання ремонту автошляху, який з’єдную с. Лозовенька з м. Балаклія і знаходиться на балансі Балаклійського райатодору. У 2019 році з сільського бюджету Лозовеньківської сільської ради було виділено 450 (чотириста п’ятдесят) тис. грн. для підписки ґрунтових доріг дорожнім щебенем в селі Лозовенька та селі Вільне. Також на у 2019 року було виділено цільову субвенцію на дороги загального користування у сумі 100 тис. (сто) грн.

У 2019 році працює вуличне освітлення. Загальна кількість 122 ліхтаря, що забезпечує потребу близько 100 відсотків. На протязі 2019 року було проведено ремонт вуличного освітлення в селі Лозовенька на суму 75 (сімдесят п’ять) тис. грн..

На протязі 2019 року КП «Водяний» працювало стабільно, але збитково. Так у 2019 році Лозовеньківською сільською радою на утримання комунального підприємства було виділено коштів на загальну суму 484,703 (чотириста вісімдесят чотири тисяч сімсот три)  грн., а саме:

-          заробітна плата               344 (триста сорок чотири тисяч) грн.;

-          оплата енергоносіїв       60 (шістдесят) тис. грн.;

-          придбано сучкоріз         50 (п’ятдесят) тис. грн..

Також зроблено новий  водогін в селі Лозовенька по вулиці Криничанського загальною протяжністю 3 км.. У цьому році було встановлено КП «Водяний» водонапірну вежу на загальну суму 330 (триста тридцять) тис. грн.. За рахунок місцевого бюджету придбано очисну стнацію на суму 50 (п’ятдесят) тис. грн..

Працівниками апарату управління сільської ради здійснюється прийом громадян за встановленим графіком. Так на особистому прийомі громадян сільським головою було прийнято 26 громадян, які порушили питання різного характеру. Більшість з порушених питань були вирішені позитивно, першочергово розглядалися питання порушені громадянами з числа пільгового контингенту. На протязі 2019 року посадовими особами виконавчого комітету було видано громадянам 497 довідок різного характеру, 46 актів обстежень матеріально-побутових умов та копій рішень Лозовеньківської сільської ради та її виконавчого комітету.

На протязі минулого року автобусне сполучення між населеними пунктами сільської ради та районним центром здійснювалося Балаклійським ПАТ «Обій». Рейси відбувались щоденно, двічі у буденні дні та тричі у вихідні. Мали місце порушень графіку, про що неодноразово ставилось питання перед Балаклійською РДА..

На протязі 2019 року виконавчий комітет приділяв велику увагу розвитку підприємницької діяльності на території ради. На території ради, у минулому році, здійснювали свою діяльність 3 приватних підприємця. Нажаль їх діяльність носить тільки торгівельно-закупівельну діяльність, а хотілося б, щоб на території ради розвивалась і сфера надання побутових послуг, таких, як перукарські, хімчистка, ремонт взуття та інші.

Велику роботу проводить виконавчий комітет по неведенню належного санітарного стану на території населених пунктів розташованих на території Лозовеньківської сільської ради. Починається ця робота з початком весни і продовжується до кінця року. Велика робота з цього питання виконується під час проведення екологічного двомісячника «Зелена Весна». У ході двомісячника проводиться розчистка джерел, озеленення центрів та вулиць сіл, ремонт могил загиблих воїнів визволителів, наведення належного санітарного стану на цвинтарях, сміттєзвалищах та вулицях сіл, інші роботи. Особливу увагу хотілося б привернути до наведення належного санітарного стану на сільських кладовищах та вулицях сіл. Нажаль не всі громадяни розуміють важливість цього питання, багато таких, які наводять порядок біля своїх домоволодінь лише після декількох зауважень з боку виконкому сільської ради, а приймати участь у наведенні порядку на кладовищах зовсім відмовляються.

У 2019 році виконкомом ради була укладена угода з Балаклійський районним центром зайнятості про направлення на громадські роботи осіб, які стоять на обліку та проживають на території ради. Так на протязі 2019 року за направленням працювало 9 місяців 15 осіб, заробітна плата яким виплачувалася пропорційно за рахунок центру зайнятості 40% та місцевого бюджету 60 %. Завдяки чому був наведений належний санітарний стан на сільських кладовищах, біля братських могил, у центрі сіл та на узбіччях доріг.

На протязі 2019 року на території ради здійснювали свою діяльність СТОВ «АГРОФІРМА «УКРАЇНА НОВА» та ТОВ «Молочна Ферма» у роботі яких спостерігається стабільність. До сільського бюджету своєчасно надходили плата за використання земель резерву та запасу. Завдяки чому сільський бюджет за 2019 рік виконано майже на 104 відсотка. Виконавчий комітет ради плідно співпрацює з дирекцією СТОВ «АГРОФІРМА «УКРАЇНА НОВА» та ТОВ «Молочна Ферма» у питанні поповнення доходної частини сільського бюджету та наданні благодійної допомоги сільському клубу та бібліотеці у підготовці до проведенні свят.

Коротко про виконання сільського бюджету за 2019 рік. Сільський бюджет виконано на 104 %, які ж статті доходів вдалося перевиконати, саме перевиконано: податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності на  126,00 грн.; податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки сплачений фізичними особами на 18169,00 грн.; орендна плата з юридичних осіб на 620314,00 грн.;  орендна плата з фізичних осіб на 2584 грн..

Хочу сказати, що тільки спільними зусиллями виконавчого комітету, депутатського корпусу та високій дисципліні платників податків можна добитися виконання доходної частини бюджету від якого залежить благополуччя сіл та їх мешканців.

Пропоную роботу виконавчого комітету Лозовеньківської сільської ради у 2019 році вважати задовільною та закликаю всіх мешканців сіл розташованих на території ради активно співпрацювати з виконкомом ради та її депутатським корпусом у питаннях стосовно наведення та підтримки території сіл та їх вулиць у належному санітарному стані та з інших питань.

 Секретар Лозовеньківської

сільської ради:                                Г. ДЕРЕВЯНКО